Játékosok a Monza elleni kupasikert követően

chiesa_juve_2023_monza_1080x648.jpgA tegnap esti mérkőzésen a Bianconeri csapata nagyot lépett előre az Olasz Kupa sorozatban, miután Moise Kean és Federico Chiesa góljaival 2-1 arányú győzelmet arattak a Monza együttese felett. A játék képe ugyan továbbra sem volt meggyőző, és a labdabirtoklás is hagyott némi kívánni valót maga után, a lényeg azonban, hogy az Öreg Hölgy továbblépett, és érdekelt a Coppa Italia negyeddöntőjében. A mérkőzést követően több játékos is örömét fejezte ki a továbbjutás kapcsán, ezeket az alábbiakban olvashatjátok:

A Juventus csapatkapitánya, Leonardo Bonucci sérülés miatt nem léphetett pályára, így kissé szófukar módon jelentkezett Instagram posztjában, míg a csereként pályára lépő Milik hasonlóképp járt el a maga oldalán:

"Negyeddöntőben."

Angel Di María is rövid, ámde annál nagyobb elhatározással jelentkezett az Instagramon:

"A negyeddöntőben, tovább a végső győzelemig."

A mérkőzés csapatkapitánya, Danilo a következőket írta:

"Egyet léptünk előre, lássuk a következőt."

A mérkőzés játékosa az első félidőben a Juventus ifjú angol csillaga, Samuel Iling-Junior lett, miután sok veszélyes akciót segített véghez vinni csapattársainak. Gratulálunk a Samuel!